پونیشا اس ام اس

تست سامانه

قوانین خدمات

قوانین استفاده از خدمات سامانه پیام کوتاه پونیشا اس ام اس به شرح زیر است

۱ . مدت استفاده از سیستم پونیشا از زمان ثبت نام در سایت تا زمان فعالیت شرکت ( نامحدود ) می باشد.
۲ . استفاده کننده متعهد می گردد در ارسال پیام ها بر اساس ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران از سیستم استفاده نماید .
۳ . تمامی مسولیت و خسارت ناشی از محتوای متن پیام های ارسالی به عهده خریدار می باشد .
۴ . در صورتیکه به علت بروز مشکلات یا شرایط بحرانی اعلام شده از سوی شرکت های اپراتور تلفن همراه کشور و یا مراجع ذیصلاح قانونی ، فروشنده مجبور به وضع محدودیت‌هایی در
زمانبندی انتقال پیامک های مربوط به خریدار شود ،‌ خریدار ضمن پذیرش شرایط بروز‌یافته ، موظف به رعایت زمان‌بندی مذکور می‌باشد .
۵ . خریدار موظف به رعایت قوانین دولت الکترونیک از قبیل قوانین امنیتی اینترنت ، قوانین امنیتی سیستم های اطلاعاتی کامپیوتر PRS و قوانین محرمانگی اینترنت می باشد .
۶ . خریدار( پلن های نمایندگی ) می‌باید پاسخ‌گوی مشتریان خود و پذیرای مسئولیت‌های مشتری‌مداری باشد .
۷ . مسؤلیت آثار سوء ناشی از ارسال پیام‌های خریدار برای مشتریان و جبران خسارت در مقابل کلیه دستگاه‌های بازرسی و نظارتی ، به عهده خریدار می‌باشد .
۸ . با توجه به اینکه ارسال پیامک و یا اعتبار استفاده کننده از سامانه در هر لحظه محیا باشد همزمان با خرید اعتبار توسط استفاده کننده . شارژ مورد نظر به صورت آنلاین از شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات (( ارائه دهنده سیستمهای پیام دهی کل کشور )) خریداری می شود به همین دلیل مبلغ خریداری شده اعتبار به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد
۹ . مسوولیت حفظ اطلاعات بر روی سامانه به عهده استفاده کننده می باشد و استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد از اطلاعات خود پشتیبان گیریهای لازم را به عمل آورد .
۱۰ . استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد . در غیر اینصورت مسوولیت ناشی از ارسال هر پیامک به عهده خریدار و مشخصات ثبت شده در سامانه می باشد .
۱۱ . بدلیل فیلترینگ شدید مخابرات کاربر موظف است قبل از ارسال پیام انبوه یکبار به صورت تست متن مورد نظر را بر روی گوشی همراه خود ارسال نموده و از رسیدن آن به گوشی اطمینان حاصل فرماید . در غیر اینصورت در صورت فیلتر شدن پیام ها این سامانه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد .
۱۲ . به دلیل محدودیت در کاربر ، تعداد زیاد کاربرانی که بدون استفاده اقدام به ثبت نام می کنند و در جهت نظم و انضباط مالی و ساختاری سامانه ، کلیه کاربرانی که از آخرین ورود به سامانه ، یک ماه از سامانه استفاده نکرده باشند از سامانه حذف می شوند . بدیهی است عدم استفاده به مدت یک ماه به منظور قبول شرایط حدف از سامانه تلقی می شود .
۱۳ . مشکلات ناشی از عدم مطالعه قوانین سایت بر عهده مشتری بوده و این بخش جهت مطالعه همواره در دسترس عموم است . و کاربران باید خود را ملزم به مطالعه بخش قوانین و اطلاع از بروزرسانی آن کنند .

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Menu Title