پونیشا اس ام اس

تست سامانه

ویژگی های پنل نمایندگی

سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه پونیشا اس ام اس بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقوقی و حقیقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه، فروش سامانه پیامک وفروش شماره اختصاصی پیام کوتاه است.

سرویس نمایندگی(ریسلری)مستقل سامانه پیام کوتاه

این سرویس به صورت قابلیت تغییر علامت تجاری (rebranding) ارائه می شود یعنی هرنماینده (ریسلر) می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگواختصاصی خود داشته باشد.افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس نمایندگی مستقل پیش بینی شده است تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان پیام کوتاه سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.

مشخصات و هزینه سرویس های نمایندگی(ریسلری) را در جدول زیر مشاهده میکنید

ردیف اعتبار هدیه ایجاد کاربر ایجاد نماینده شماره اختصاصی ۱۴ رقمی رایگان شماره اختصاصی ۱۲ رقمی رایگان شماره اختصاصی ۱۰ رقمی رایگان تعرفه پیامک قیمت
۲ ۷۰۰ پیامک نامحدود ۱۱.۵ تومان ثابت ۲۵۰ هزار تومان
۳ پیامک ۱۲۰۰ نامحدود ۱۱ تومان ثابت ۵۰۰ هزار تومان

شما می توانید از لینک زیر، اقدام به ثبت نام و خرید یکی از سامانه های نمایندگی ما نمایید :

http://panel.ponishasms.ir/?section=main::new_user&tab=true

امکانات کلی که دراختیارنمایندگان(ریسلرهای) مستقل پونیشا اس ام اس قرارمی گیرد به شرح زیراست :

دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی وموردنظرنماینده

نمایندگان می توانند برای ایجادحسن اعتماد درمشتریان وبرای بازاریابی و فروش بهتر از لوگو و دومین اختصاصی خودمانند (www.yourname.com)وایمیل اختصاصی خودمانند(info@yourname.com)استفاده کنند،در این حالت نام و نشانی از شرکت مادر در میان نیست و به راحتی می توانید با نام تجاری خود فعالیت نماییدویک وب سایت مجزا داشته باشید.همچنین امکان مدیریت سایت شماازقبیل درباره ما،تماس باما،متن کپی رایت،اضافه کردن منو،اضافه کردن عکس وغیره توسط نماینده وجوددارد.

واگذاری نامحدودپنل پیامک

هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

تعیین قیمت

در سرویس نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه، نماینده به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و،شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.همچنین تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیارنماینده خواهد بود.

واگذاری شماره های اختصاصی پیامک

واگذاری شماره های مجازی به نماینده ها از پیش شماره ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ به صورت مادام العمر خواهد بود( تا زمانی که اپراتور هزینه دریافت ننماید) و نماینده ها نیز می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین نماینده ها می توانند به تعداد نامحدود شماره اختصاصی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران خود قرار دهند.

عدم نیازبه هاستینگ و یا سرور

سرویس نمایندگی مستقل سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن تأمین می شود.

ایجاددرگاه الکترونیک اختصاصی

نمایندگان می توانند درگاه پرداخت الکترونیک اختصاصی (ازبانک ملت) داشته باشند ، بنابرین پس از شارژ الکترونیک توسط کاربران، اگر دارای درگاه باشید، سود ریالی آن به حساب بانکی شما واریز می شود. و اگر چنانچه دارای درگاه اینترنتی نیستید، به صورت خودکار به درگاه مرکزی ما اتصال پیدا کرده، و سود شارژ کاربر شما به شکل شارژ پیامک، به حساب پنلتان اضافه می گردد.

سیستم پشتیبانی اختصاصی و آنلاین نماینده

نماینده می تواندبرای پشتیبانی کاربران ومشتریان خودازسیستم پشتیبانی آنلاین استفاده نماید.

ورود به محیط نمایندگی سامانه  : SMS.PONISHASMS.IR

نام کاربری : ponishasms

رمزعبور : ponishasms

بخشی از آنچه پونیشا اس ام اس را از بسیاری سامانه های دیگر، متمایز کرده است :

توجیه اقتصادی نمایندگان

در این طرح یک نماینده بر خلاف بسیاری از نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید .

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد ، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری ، به روز رسانی ، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین میگردد .

نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .

مثال عملی

به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ۴۵۰ هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود ، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت

علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود .

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد میگردد  .

همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند )

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Menu Title