پونیشا اس ام اس

تست سامانه

پنل پیام کوتاه چیست؟

۱ . سامانه چیست؟

به نرم افزار جامعی که همه نیازهای کاربر در یک موضوع مشخص را برآورده کند سامانه می گویند.

۲ . سامانه پیام کوتاه چیست؟

به سامانه ای که به صورت تخصصی جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، سامانه پیام کوتاه می گویند.

۳ . پونیشا اس ام اس چگونه کار می کند؟

پونیشا اس ام اس یک سامانه پیام کوتاه تحت وب است که از بستر اینترنت با مرکز سرویس پیامک (smsc) اپراتورهای تلفن همراه ارتباط برقرار کرده و از این مسیر پیام کوتاه را با سرعت بالا به شبکه های تلفن همراه ارسال و از آن ها دریافت می کند.

۴ . آیا برای استفاده از پونیشا اس ام اس به سخت افزار خاصی نیاز است؟

خیر. برای استفاده از پونیشا اس ام اس کافی است از هر نقطه جهان به اینترنت متصل شده و به وسیله مرورگر آدرس www.ponishasms.ir را فراخوانی کنید.

۵ . چگونه می توان از پونیشا اس ام اس استفاده کرد؟

برای استفاده از پونیشا اس ام اس به یک حساب کاربری نیاز است. به هر کاربر یک نام کاربری و رمز عبور اختصاص می یابد که با استفاده از آن ها می تواند وارد پنل اختصاصی خود شود و اقدام به تهیه و ارسال پیامک نماید.

۶ . پیامک من با چه شماره ای ارسال می شود؟

به هر کاربر یک یا چند شماره پیامک مانند ۳۰۰۰۸۵۶۱ اختصاص داده می شود که امکان ارسال و دریافت از همه اپراتورهای کشور را دارد.

۷ . آیا امکان دارد پیامک ها با شماره موبایل کاربر ارسال شود؟

خیر. پیش شماره های تعریف شده فعلی ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ هستند نهایتاً شماره تلفن همراه کاربر در ادامه این پیش شماره ها قرار می گیرد به عنوان مثال ۱۰۰۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹

۸ . مودم GSM چیست؟

مودم GSM قطعه ای سخت افزاری است که یک یا چند سیم کارت درون آن قرار می گیرد و به صورت اکسترنال از طریق پورت serial  یا USB به کامپیوتر متصل می شود. مودم GSM در واقع موبایلی صنعتی است و از طریق سیم کارت و نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب می شود با شبکه تلفن همراه ارتباط برقرار می کند.

۹ . ارسال پیام کوتاه با مودم GSM چگونه است؟

نرم افزارهایی برای ارسال پیام کوتاه از طریق مودم GSM وجود دارند که امکان ارسال پیامک را به صورت محدود فراهم می کنند. البته استفاده از مودم GSM تقریباً منسوخ شده است زیرا تلفن های همراه جدید قابلیت هایی به مراتب بهتر و پیشرفته تر از مودم های GSM و نرم افزارهای ارسال پیامک از طریق GSM دارند.

۱۰ . پونیشا اس ام اس چه تفاوت هایی با مودم GSM دارد؟

۱۱ . تعرفه ارسال پیام کوتاه در پونیشا اس ام اس با ارسال از طریق مودم GSM تفاوت دارد؟

بله. هزینه ارسال پیام کوتاه در پونیشا اس ام اس بر اساس سرویس کاربران متفاوت است و در برخی موارد از ارسال با مودم GSM ارزانتر و گاهی گرانتر است.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Menu Title